تماس با ما
David Wang

شماره تلفن : +86 13359254960

EN Plus Caro ، تنها شارژر خانگی EV که به آن نیاز دارید

August 31, 2021

EN Plus Caro ، تنها شارژر خانگی EV که به آن نیاز دارید

EN Plus EN Plus Caro ، یک شارژر خودروی برقی خانگی جدید را معرفی می کند. 28 ژوئن 2021 - EN Plus ، رهبر بازار چین در راه حل های شارژ خودروهای برقی AC ، از راه اندازی نسل جدیدی از ایستگاه های شارژ ، با EN Plus Caro ، راه حلی برای رانندگان خودروهای برقی که در خانه شارژ می کنند ، خبر داد.

آخرین اخبار شرکت EN Plus Caro ، تنها شارژر خانگی EV که به آن نیاز دارید  0

EN Plus Caro برای برآوردن نیازهای فعلی و آینده راننده خودروهای برقی طراحی شده است.می توان آن را در خانه و همچنین در بازار آپارتمان مستقر کرد.با ترکیب فناوری توان ارتقاءپذیر ، ایستگاه های قابل تعامل هوشمند و همچنین طراحی مختل کننده مدولار برای نصب و نگهداری.EN Plus Caro باعث می شود تا خانه ها و کانکس ها در آینده مقاوم باشند و به راحتی مقیاس پذیر شوند تا نیازهای رو به رشد بازار EV را برآورده کنند. EN Plus Caro واقعاً تنها شارژر خودروی برقی است که رانندگان به آن نیاز خواهند داشت.صرف نظر از اینکه چه خودروی برقی توسط تولیدکنندگان در 10 سال آینده عرضه می شود ، EN Plus Caro کاملاً سازگار خواهد بود ، می تواند بدون نیاز به تعویض کل ایستگاه ، توان خروجی خود را ارتقا دهد و طراحی جدیدی را برای جذب نسل جدید رانندگان خودروهای برقی به ارمغان بیاورد. که می آیند

 

در میان بسیاری از ویژگی های جدید ، EN Plus Caro موارد زیر را ارائه می دهد:

  1. فناوری خروجی توان قابل ارتقاء: باتری های خودروهای برقی در برابر چشم ما پیشرفت می کنند و ظرفیت برد بالاتری را نشان می دهند و برای هر مدل جدید به سطوح بالاتری از شارژ نیاز دارند.در نتیجه ، بسیاری از رانندگان خودروهای برقی در سال های آینده نیاز به تغییر یا ارتقاء زیرساخت های شارژ محلی خود خواهند داشت.نه با EN Plus Caro.EN Plus Caro با در نظر گرفتن نسل بعدی EV ها طراحی شده است و به صاحب ایستگاه اجازه می دهد توان خروجی را تا 20 کیلو وات افزایش دهد.(توجه: خانه راننده EV باید معیارهای اتصال الکتریکی لازم را داشته باشد).
  2. کاملاً متصل ، قابل همکاری و آماده: EN Plus Caro تجسم تمام آخرین روندهای صنعت است.این کارت برای کارت های شارژ قابل همکاری (رومینگ 4G) و سایر شبکه های شارژ آماده است.EN Plus Caro به یک پلتفرم جدید و جدید مبتنی بر ابر که توسط EN Plus ساخته شده متصل است و دارای تمام فناوری شارژ هوشمند است که قبلاً در خط تولید EN Plus قرار گرفته است ، مانند تعادل بار پویا.
  3. طراحی مختل کننده مدولار: EN Plus Caro از 3 جزء مختلف ساخته شده است: پایه دیوار ، ایستگاه شارژ و کابل شارژ.اتصال دیواری را می توان قبل از ورود ماژول ایستگاه شارژ توسط برقکاران از قبل نصب کرد ، پس از آن راننده EV می تواند به راحتی روی شارژر کلیک کرده و کابل شارژ را وصل کند.این امر باعث می شود تا نصب راحت تر و به موقع تری در خانه و همچنین در آپارتمان ها امکان پذیر باشد.
  4. گزینه های بیشتر ، شما می توانید انتخاب کنید که آیا با اتصال به شارژ مطابق با نیازهای شما مجهز شده است.رنگهای EN Plus Caro متنوع هستند و شما می توانید بهترین رنگ را متناسب با سبک خانه خود انتخاب کنید.در مورد نحوه راه اندازی شارژر ، Caro همچنین آزادی بیشتری به صاحبان خودرو می دهد.از plug and play ، احراز هویت RFID و حالت شروع APP پشتیبانی می کند.

آقای تونی ، مدیرعامل EN Plus گفت: از زمان تاسیس در سال 2015 ، EN Plus بر تنظیم و فراتر رفتن از استاندارد شارژ خودروهای برقی متمرکز شده است.من بسیار مفتخرم که پس از 6 سال ، ما می توانیم نوآور باشیم و نسل جدیدی از ایستگاه های شارژ را بیاوریم ، که به راحتی قابل ارتقا هستند ، کاربر پسند هستند و آینده را ثابت می کنند.