تماس با ما
David Wang

شماره تلفن : +86 13359254960

EVHS برای تمرکز بر بخش اجاره و اجاره از 2022 و راهنمای کمک هزینه OLEV

August 31, 2021

EVHS برای تمرکز بر بخش اجاره و اجاره از 2022 و راهنمای کمک هزینه OLEV

تیم شارژ پوینت دفتر انتشار گازهای صفر (OZEV) اعلام کرده است که از آوریل 2022 ، EVHS به افرادی که در محل اقامت اجاره ای و اجاره ای هستند ، اختصاص داده می شود و برای صاحبان خانه های خصوصی حذف می شود.

طرح موجود تا یک سال دیگر تا 31 مارس 2022 ادامه خواهد داشت و تا آن زمان OZEV انتظار دارد بازار به بلوغ کافی رسیده باشد تا بدون دخالت دولت به طور م operateثر کار کند.پس از این تاریخ ، این طرح تنها بر اجاره و اجاره ملک تمرکز خواهد کرد (به ویژه آپارتمان) که در حال حاضر هزینه شارژ محدودتر است و به طور بالقوه تأمین آن چالش برانگیزتر است.هدف EVHS اصلاح شده ، تحریک تقاضا در بخش های اجاره و اجاره و کمک به اطمینان از این است که افرادی که در این نوع اقامتگاه ها زندگی می کنند می توانند به خدمات شارژ EV در خانه دسترسی داشته باشند.

اگر هنوز کاربر خصوصی هستید و باید نقطه شارژ را نصب کنید.نحوه دریافت کمک هزینه OLEV برای شما مهم است.لطفاً اطلاعات زیر را با دقت بخوانید ، امیدوارم به شما کمک کند.

راهنمای کاملی در مورد اینکه OLEV EVHS Grant چیست ، چگونه می توانید از آن سود ببرید و چگونه تا 350 پوند برای شارژر EV خانگی مطالبه کنید.

یارانه ها

در زمینه شارژ خانگی ، "OLEV Grant" به کمک دولتی برای شارژرهای خانگی اتومبیل های برقی اشاره می کند که توسط دفتر وسایل نقلیه کم انتشار (OLEV) ارائه شده است.

 • کمک هزینه OLEV ، که به طور خاص طرح بارگیری خودروهای برقی (EVHS) نامیده می شود ، تا 350 پوند از هزینه خرید و نصب نقطه شارژ خانگی تخفیف می دهد.
 • این دستگاه برای اکثر خودروهای برقی و خودروهای پلاگین هیبریدی ، قدیمی یا جدید موجود است.
 • می توانید برای هر وسیله نقلیه واجد شرایط یک شارژر و برای هر خانوار حداکثر دو وسیله نقلیه واجد شرایط دریافت کنید.
 • کمک مالی اضافی تا 250 پوند برای رانندگان EV اسکاتلندی از طریق Trust Savings Trust Scotland در دسترس است.

OLEV همچنین کمک هزینه طرح شارژ محل کار (WCS) را ارائه می دهد که می تواند توسط هر کسب و کار ، موسسه خیریه یا مقامات دولتی مطالبه شود و تا 350 پوند از هزینه خرید و نصب نقاط شارژ محل کار ، تا 40 سوکت را تأمین می کند.

OLEV لیستی از لیست حالتهای تأیید شده شارژ واجد شرایط را نگه می دارد اینجابه

چگونه می توانم برای Grant OLEV واجد شرایط شوم؟

برای واجد شرایط بودن برای دریافت کمک مالی EVHS OLEV ، باید وسیله نقلیه برقی یا هیبریدی پلاگین را خریداری کرده یا حداقل به مدت شش ماه اجاره داده باشید.

 • شما باید پارکینگ خارج از خیابان داشته باشید.
 • خودروی هیبریدی پلاگین یا خودروی الکتریکی کامل شما باید بعد از اکتبر 2016 خریداری شده باشد. اگر هنوز خودرو ندارید ، باید بتوانید اثبات سفارش خود را نشان دهید.
 • شما باید یک شارژر EV تأیید شده توسط OLEV نصب کنید.
 • شما باید از نصب کننده شارژ EV با تأیید OLEV مانند EN+ Technologies استفاده کنید.

کدام خودروها واجد شرایط دریافت OLEV Grant هستند؟

همه خودروهای پلاگین واجد شرایط دریافت کمک مالی OLEV EVHS نیستند.همه خودروهای برقی باتری کامل واجد شرایط هستند ، اما انتشار CO2 خودروهای هیبریدی پلاگین باید زیر 50 گرم در کیلومتر محاسبه شود.

OLEV لیستی از وسایل نقلیه واجد شرایط را تهیه می کند اینجابه

چگونه می توانم گرنت OLEV را مطالبه کنم؟

برای مطالبه تا 350 پوند از هزینه شارژر خانگی جدید خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به چند س simpleال ساده پاسخ دهید و برخی از اسناد را هنگام سفارش شارژر EN+ EV خود با ما به اشتراک بگذارید.تیم ما به شما در مطالبه کمک هزینه کمک می کند.

کمک هزینه اضافی در اسکاتلند

دولت اسکاتلند از طریق Trust Saving Scotland به ساکنین اسکاتلند مبلغی اضافی تا 250 پوند (یا 350 پوند برای دورافتاده ترین مناطق اسکاتلند) به عنوان کمک هزینه EVHS ارائه می دهد.

درست مانند کمک هزینه EVHS ، و علاوه بر آن ، EN+ Techonologies به مشتریان اسکاتلندی ما کمک می کند تا از این کمک هزینه استفاده کنند.

آیا این کمک هزینه در محل کار/مشاغل اعمال می شود؟

آره.کمک هزینه OLEV برای محل کار اعمال می شود مشروط بر اینکه شرایط زیر را داشته باشد:

 • محل کار شما دارای پارکینگ خارج از خیابان است.
 • کارکنان یا کارگران شما نیازی به خودروهای برقی ندارند تا بتوانند برای دریافت کمک هزینه OLEV یا نصب یک نقطه شارژ الکتریکی اقدام کنند ، با این حال ، شرکت باید بتواند نشان دهد که در آینده به نقاط شارژ نیاز دارد.
 • نقطه شارژ شما باید توسط یک شرکت نصب کننده تأیید شده توسط OLEV نصب شود.