تماس با ما
David Wang

شماره تلفن : +86 13359254960

شارژ با قدرت بالا و ایمن، فناوری EN+ تمرکز بر سفر سبز

April 1, 2022

شارژ با قدرت بالا و ایمن، فناوری EN+ تمرکز بر سفر سبز

ساخت شمع های شارژ وسایل نقلیه انرژی جدید، به عنوان یکی از عناصر مهم ساخت زیرساخت های جدید، راحتی بیشتری را برای صاحبان وسایل نقلیه با انرژی جدید فراهم می کند و همچنین انرژی جنبشی سبز را برای ایجاد یک شبکه حمل و نقل هوشمند فراهم می کند.

اخیراً، فناوری EN+ به شنژن کمک کرده است تا یک ایستگاه شارژ DC با قدرت بالا بسازد که در مرکز هندسی شنژن، دونگوان و هویژو با شبکه حمل و نقل به خوبی متصل است.تکمیل این ایستگاه شارژ نه تنها گزینه های شارژ کاربران خودروهای اطراف را غنی می کند، بلکه فرآیند برق رسانی در شنژن را به شدت ترویج می کند و شکل گیری تولید و سبک زندگی سبز و کم کربن را تسهیل می کند.

 

ایستگاه شارژ "دارای" چیست؟

به عنوان یک ارائه‌دهنده راه‌حل شارژ شهری، فناوری EN+ به نوآوری فناوری ادامه می‌دهد و راه‌حلی برای شارژ یک مرحله‌ای برای خودروهای الکتریکی برای این پروژه سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری از ایستگاه‌های شارژ ساخته شده است.این ایستگاه عمدتاً از راه حل شارژر DC یکپارچه با کانکتور دوگانه با توان 120 کیلووات استفاده می کند.23 شمع شارژ DC دو کانکتور در ایستگاه وجود دارد که می تواند صدها سرویس شارژ را به صورت روزانه ارائه دهد.و این ایستگاه دارای سایت گسترده ای به مساحت 3000 متر مربع است و می تواند خدمات شارژ مدل های مختلف اتوبوس، خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری را به طور همزمان ارائه دهد.با توجه به مقدمه، شارژ سریع خودروهای سواری معمولی 20 دقیقه طول می کشد و شارژ اتوبوس ها در حدود 2 ساعت تکمیل می شود.این ایستگاه خدمات 24/7 ارائه می دهد که به طور موثر نیازهای شارژ سریع دارندگان خودروهای برقی را برآورده می کند.

ایستگاه شارژ چه کاری انجام می دهد؟

برای راحتی صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی که برای شارژ به اینجا می آیند، EN+ Technology انواع مختلفی از روش های شارژ و پرداخت را برای ایستگاه سفارشی کرده است.صاحبان خودرو می توانند برای دریافت کارت شارژ در میز خدمات درخواست دهند و با کشیدن کارت شروع به شارژ کنند.آنها همچنین می توانند به راحتی با اسکن کد QR و استفاده از اپلت موبایل، شارژ وسایل نقلیه خود را کنترل کنند.

از زمانی که این تجهیزات به بهره برداری رسیده است، به خوبی نیازهای شارژ خودرو در شب و شارژ مجدد در روز را برطرف کرده است.از شناسایی کد VIN پشتیبانی می کند که احتمال خطاهای عملیات انسانی را تا حد زیادی کاهش می دهد و در عین حال، نگهبانی بدون سرنشین راحتی شارژ را بهبود می بخشد.شمع های شارژ در اینجا در شارژ پایدار هستند، میزان خرابی پایینی دارند و به راحتی کار می کنند، که به اتفاق صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی به رسمیت شناخته می شوند.

 

"تفاوت" در مورد شمع های شارژ چیست؟

تمام شارژرهای DC در این ایستگاه به طور مستقل توسط EN+ Technology توسعه و تولید می شوند.آنها نه تنها دارای مزایای طراحی ماژولار، حفاظت بالا، ایمنی بالا و سازگاری بالا، نصب آسان، اشکال زدایی راحت، نگهداری راحت و سطح حفاظت IP54 هستند که کاملاً قادر به استفاده در فضای باز هستند، بلکه ماژول شارژ با توان ثابت که حمل می کند نیز می تواند قدرت شارژ شمع های شارژ تحت ولتاژهای مختلف را تا حد زیادی بهبود می بخشد، که می تواند با ولتاژهای مختلف سازگار باشد. زمان شارژ وسایل نقلیه را می توان تا حد زیادی کوتاه کرد و تجربه شارژ کاربر را می توان بهینه کرد.

به منظور به حداکثر رساندن ایمنی محیط شارژ، شارژرهای DC فناوری EN+ با 9 ویژگی حفاظتی طراحی شده است و به اتلاف حرارت شمع های شارژ و مقاومت در برابر آب و گرد و غبار توجه دارد.فناوری EN+ برای اینکه بتواند خود را با مدل‌های اصلی خودروهای موجود در بازار تطبیق دهد، آزمایش‌های بسیاری از سازندگان خودرو مانند BYD، Great Wall، BAIC، Mitsubishi، Trumpchi، XPeng، Weltmeister و غیره را گذرانده است. کاملاً سازگار است. با نیازهای شارژ بیشتر در بازار، راحتی زیادی را برای سفر سبز در شنژن به ارمغان می آورد.

 

درباره فناوری EN+

فناوری EN+ در سال 2015 با تکیه بر تیم قوی تحقیق و توسعه و سیستم زنجیره تامین بالغ خود وارد عرصه خودروهای انرژی جدید شد و متعهد به ارائه راه حل های شارژ یکپارچه برای خودروهای انرژی جدید بر اساس سناریوهای مختلف شارژ شده است.فناوری EN+ ضمن دستیابی به انباشت عمیق و شهرت خوب، از حرکت رو به جلو متوقف نشده است و همچنان قصد اصلی خود را برای توسعه و نوآوری مداوم برای ایجاد محصولات کامل تر حفظ کرده است.در حال حاضر، شمع های شارژ EN+ Technology نه تنها در استان ها و شهرهای بزرگ چین شکوفا شده است، بلکه به بیش از 30 کشور مانند اروپا، آسیای جنوب شرقی، آمریکای جنوبی و استرالیا نیز صادر می شود.

سال 2021 سال افتتاح چهاردهمین برنامه پنج ساله کشور است و کلمات کلیدی "اوج انتشار" و "خنثی بودن کربن" مسیر توسعه انرژی های جدید را هدایت کرده اند و صنعت شارژ EV نیز فرصت توسعه مهمی را ایجاد کرده است. .فناوری EN+ گسترش خود را در زمینه شارژرهای EV بیشتر خواهد کرد، طرح‌بندی و ارتقای مکرر محصولات خود را بهینه می‌کند و به توسعه شدید تجارت انرژی‌های جدید شتاب می‌بخشد.